DZIEŃ MAMY w Klinice Melitus trwa do 29 maja!

Zbliża się Dzień Mamy – doskonała okazja, by okazać najważniejszej na świecie osobie wdzięczność za to, że jest. Jeśli pragniesz podarować Mamie prezent, który będzie ją cieszył znacznie dłużej niż bukiet kwiatów, a przy okazji przyniesie pożytek dla zdrowia i urody, możesz zarezerwować Jej wizytę w naszej Klinice. My dla wszystkich Mam (zarówno obecnych, jak i przyszłych) przygotowaliśmy promocje na sprawdzone zabiegi, które nie dość, że odejmują lat, to jeszcze poprawiają samopoczucie i doskonale relaksują. Od 26 do 29 maja, na hasło „MAMA”, za zabiegi takie, jak Dermaoxy, masaż czy Jett Plasma zapłacicie o wiele mniej!

DermaOXY – na czym polega zabieg?

Jest to zabieg, polegający na infuzji tlenowej opartej na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Dzięki tej metodzie zyskujemy zarówno wyraźne odmłodzenie skóry, jak i nawilżanie na poziomie komórkowym oraz redukcję zmarszczek.

DermaOXY – czytaj więcej

Nieinwazyjna korekcja powiek Jett Plasma – na czym polega zabieg?

Jett Plasma Lift Medical to zabieg wykorzystujący nową technologię leczenia, opartą na ładunku elektrycznym – plazmie (strumień elektronów i jonów). Plazma generuje bezpieczne, wysokie napięcie pomiędzy końcówką zabiegową a obszarem zabiegowym. Jest to urządzenie do bezinwazyjnego usuwania zbędnych tkanek oraz przede wszystkim do podnoszenia powiek, czyli zabiegów blefaroplastyki.

Jett Plasma Lift Medical – czytaj więcej

Masaż dla kobiet w ciąży – na czym polega zabieg?

Przeznaczony dla kobiet w ciąży i po porodzie masaż skutecznie odpręża i regeneruje zmęczone mięśnie. Wykonywany jest przez profesjonalistów w taki sposób, aby przyszłe mamy poczuły się komfortowo.

Masaż kobiet w ciąży – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38