PROMOCJA – 30% na zabiegi laserowe w wybrane piątki marca!

Laser frakcyjny wykorzystuje w swoim działaniu nowoczesną technologię, dzięki której można pokonać nie tylko oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, lecz także blizny, a nawet rozstępy. Przedwiośnie to najlepszy czas na laseroterapię, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę: zabiegi laserem Fraxelfrakcyjny CO2 i IPL Inmode w wybrane piątki marca o 30% taniej!

Szczegóły promocji

Oferta jest skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych Pacjentów Kliniki Melitus.

W terminach:

i 27 marca

otrzymasz 30 % RABAT *

na zabiegi

FRAXEL

LASER frakcyjny CO2

IPL Inmode

 

*Promocja nie łączy się z innymi zniżkami. Oferta ważna do odwołania.

Nie czekaj i umów się na zabieg już dziś:

22 833 74 38

Fraxel – na czym polega zabieg?

Laser Fraxel jest najświeższym i najbardziej skutecznym osiągnięciem w świecie laseroterapii, które ma zastosowanie w zabiegach z zakresu dermatologii. W efekcie jego działania skóra zostaje wyraźnie odmłodzona, a zmarszczki ulegają wygładzeniu.Technika frakcyjna umożliwia likwidację blizn, rozstępów, rozszerzonych porów i przebarwień. Podczas zabiegu laserem Fraxel indywidualnie dopasowana sekwencja impulsów wnika w skórę w taki sposób, by ograniczyć ryzyko oparzeń i skutecznie pobudzić skórę właściwą do odnowy. Efekt leczenia jest widoczny natychmiast, dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem zdrowej tkanki. Zabieg jest silny – działa jak głęboka abrazja skóry, jednak skóra goi się po nim o wiele szybciej, a przy tym wyróżnia go pełne bezpieczeństwo.

Fraxel – czytaj więcej

Laser frakcyjny CO2 – na czym polega zabieg?

Laser frakcyjny CO2 to jedyny laser stosowany w dermatologii, który odmładza i odnawia skórę tak głęboko przy jednocześnie minimalnych skutkach ubocznych. Z jego użyciem wykonuje się zabiegi odmładzające, na blizny i rozstępy. Zabieg laserem frakcyjnym CO2, ogólnie biorąc, polega na odparowaniu naskórka. Promieniowanie emitowane z głowicy lasera jest podzielone na tysiące maleńkich strumieni o wysokiej energii, które wnikają w głąb skóry właściwej. Dzięki temu tkanka w obrębie obszaru zabiegowego jest natychmiast odparowywana, a w miejscu działania lasera powstają mikroskopijne otworki. Z racji tego, że są otoczone przez zdrowe komórki, błyskawicznie następuje proces ich regeneracji.

Laser frakcyjny CO2 – czytaj więcej

IPL Inmode – na czym polega zabieg?

Zabieg fotoodmładzania IPL Inmode usuwa jedną z podstawowych przyczyn starzenia się skóry – a więc objawy związane z niekorzystnym wpływem promieni słonecznych. Dzięki terapii można na stałe pozbyć się przebarwień, rumienia, piegów czy trądziku różowatego. Po zabiegu fotoodmładzania skóra staje się gładka i napięta, a problemy skórne zostają skutecznie zniwelowane.

Lumecca Inmode – czytaj więcej

Aby skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami:

22 833 74 38